1f5d1675-25aa-4f40-b52e-36f09e688dd5

NASIL BİLİNİRİZ?

Günümüzün gittikçe kesifleşen puslu ortamlarında iş dünyasında öne çıkmaya çalışan şirketlerinin 1996’dan beri Pusula’sı olmaya devam ediyoruz.

Hızla değişen şartlara zamanında uyum sağlayabilmeyi ve kalabalıkların içinden sıyrılarak fark yaratmayı istiyorsanız, Pusula size hep aynı yönü gösterecektir: Öğrenmek. Çünkü, zorlu rekabet ortamında öne geçebilecekler öğrenebilen kurumlar olacaktır. Yeni çağa ayak uydurabilmeniz için Pusula olarak size Koçluk, Eğitim, Yetenek Çözümleri ve Organizasyonel Gelişim hizmetlerimizle yön gösteriyoruz.

Erich Fromm “Bilmek sevmektir” der. Sevmenin bir sanat olduğunu ve çaba gerektirdiğini söyler. Bizler de öğrenme sevdasına düşmüş bir ekip olarak, kendimize yaptığımız yatırımları sizlerle paylaşarak birlikte büyüyelim istiyoruz. Birlikte büyümek ve gelişmek dileği ile…

NASIL ÇALIŞIRIZ?

Eğer Pusula’nın yönlerinden birine yolunuz düşerse, bilin ki;

  • Yaptığımız işlerde şirketinize gelir, havanızı solur, sektörel ve kurumsal dinamiklerinizi yakından izleriz. Gitmek istediğiniz yolu görür ve kurum olarak bu vizyona uygun insan ve organizasyon stratejinizi sizinle oluştururuz.
  • Çalışanlarınızın yeteneklerini, şirketiniz hedeflerine ulaşmak amacıyla, en etkili şekilde kullanması ve kendini geliştirmesi için plan yaparız. Plan yapmakla kalmayız; şirket kültürüne, şirketin yaptığı işin doğasına ve çalışanlarınızın ihtiyacına uygun eğitimleri sizin için kurgularız ve veririz. Bu eğitimleri verirken en son tekniklere kendi yaratıcılığımızı da katarız. Biz her eğitimde çok eğleniriz, katılımcıların da önce eğlenmesini ama daha önemlisi öğrenmesini ve bunu işine yansıtmasını isteriz. Eğitimi verip gitmeyiz; sonradan işinize katkısını da ölçeriz. Ve bunu ciddiye alırız. İşe fayda sağlamayan eğitimin ne anlamı olur ki?
  • Kendini keşfetmeye ve potansiyelini açığa çıkarmaya yönlenmiş çalışanlara, yöneticilere birebir koçluk yaparız. Bunu da ICF (International Coaching Federation) üyesi, bu işte yetkin ve tecrübeli danışmanlarımızla yaparız. Bazen de koçluk konusunda hızımızı alamayıp “takım koçluğu” yaparız. Böylece uzun soluklu ve sürdürülebilir bir takım dinamiği yaratmış oluruz.
  • Çalışanlarınız arasından potansiyeli yüksek olan ve gelecekte şirketinizi emanet etmeyi öngördüğünüz yetenekleri başka türlü eğitiriz. Onlar için uzun soluklu “Liderlik Gelişim Programları” kurgular ve uygularız. Bu gençleri yetiştirecek yöneticileri de ayrıca “ duruma özel” olarak eğitiriz. Kimseyi desteksiz bırakamayız, öyle değil mi?
  • Daha etkili ve daha verimli işleyen bir şirket olabilmeniz için güçlü İK sistemleri kurarız. İş analizleri, 360 derece performans değerlendirme ve ücretlendirme sistemleri, kariyer planlama, mentorluk süreçleri vb. tasarlarız, kurarız ve sağlıklı işlediğini garanti edene kadar size eşlik ederiz.
  • Tüm bu hizmetleri verirken siz ve şirketiniz hakkında çok şey öğreniriz. Çalışma prensiplerimiz gereği mahremiyeti titizlikle koruruz. Yanı sıra, şirketinizi daha ileriye götürecek organizasyonel gelişim stratejilerinizi belirlemek için ihtiyacınız olacak tüm bilgileri sizinle paylaşırız ve uzun dönemli gerçek bir stratejik ortak olduğumuzu gösteririz.

KISACA BİZ İŞİMİZİ İYİ BİLİRİZ, ÇÜNKÜ YETKİNİZ…

Bilgi almak için bize her zaman ulaşabilirsiniz!

+90 216 514 55 61/62/64